Пропозиція для керівників ОСББ

Пропозиція для керівників ОСББ

         ТОВ «Росток-Сіті» засвідчує Вам свою повагу та пропонує розглянути пропозицію встановлення  індивідуальної електричної системи локальної модульної автоматизованої «СОЛМА» виробництва ПрАТ «КОМПАНІЯ РОСТОК» м. Київ, замість застарілих газових, тенових котлів  або зношених теплотрас для зменшення витрат на опалення Вашого будинку. Система «СОЛМА», аналогів в світі якої не існує, (Патент на нагрівач №114216, зареєстрований  10.03.2017 року) має термін експлуатації більше 30 років при гарантії 10 років.

       У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 р. № 859, Тарифи на електричну енергію для приватних клієнтів з 01.10.2021 р. по 30.04.2022 р. включно становлять від 1,44 до 1,68 грн/кВт·год з ПДВ в залежності від місячних обсягів споживання.. Таким чином тариф становить 1,68грн. в день та 0,84 грн. вночі, тобто в середньому 1,4 грн. за  1 кВт·год. Відповідно при використанні електричної енергії для опалення вартість 1 Гкал становить 1628,2 грн., а за допомогою керування потужністю під час нагріву в пільговий нічний період вартість буде складати 1,28 грн./кВт ( 1 Гкал – 1488,0 грн.), що значно дешевше ніж використання теплотрас  чи дахових газових котелень в якості джерела  тепла.

       ТОВ «Росток-Сіті» має багаторічний досвід встановлення, експлуатації  та обслуговування систем різних потужностей від 3 кВт до 1 МВт,  на базі систем «СОЛМА». Статистичні дані засвідчують, що споживання електроенергії при використанні алгоритмів керування систем «СОЛМА», з урахуванням відповідних теплових втрат, не перевищують 10 кВт/м2 на місяць. Середня вартість системи складає 10$ на 1 мопалювальної площі.  Термін окупності становить до 3 років.

      Для отримання більш детальної інформації, розрахунків необхідної Вам потужності та підбору обладнання пропонуємо звертатись до наших фахівців.

      Сподіваємось  на взаємовигідну та плідну співпрацю.

                       З повагою,

        Директор ТОВ «Росток-Сіті»                                                      Денис  МАСОЛ

You must be logged in to post a comment.

Отправить нам сообщение
Соглашение на обработку персональных данных